KráKoDUh - 7. triatlon pro amatérské sportovce a rodiny z kraje i širokého okolí Královic, Kolodějí, Dubče a Uhříněvsi
KráKoDUh - registrace
KráKoDUh - výsledky
výsledky a fotogalerie

Výsledky 2. ročníku triatlonu KráKoDUh

Muži

pořadí Jméno Příjmení věk kategorie čas
1. Antonín Mráz 42 muži 42:25
2. Šimon Beránek 19 muži 44:15
3. Robert Kubín 28 muži 44:31
4. Stanislav Kahánek 33 muži 46:33
5. Tomáš Polívka 44 muži 46:36
6. Tomáš Krupička 27 muži 48:23
7. Radek Bönisch   muži 48:27
8. Zdeněk Bílý 38 muži 48:59
9. Norbert Mezei 34 muži 50:40
10. Jan Langšádl 42 muži 51:12
11. Pavel Fráňa 44 muži 51:37
12. Michal Beneš 35 muži 52:11
13. David Matousek 33 muži 52:17
14. Karel Žemlička 42 muži 52:18
15. Martin Hronza 27 muži 52:26
16. Marek Michovský 37 muži 52:40
17. Štěpán Ledvina 26 muži 53:10
18. Martin Kokta   muži 53:25
19. Marek Šmerák 33 muži 54:53
20. Michal Kubát 37 muži 55:22
21. Tomáš Kos 35 muži 56:10
22. Allan Schoenherr 34 muži 56:13
23. Petr Kálal 35 muži 56:25
24. Jaroslav Křemen 31 muži 56:32
25. Milan Rožek 40 muži 56:33
26. Petr Nolč 30 muži 57:00
27. Matěj Pacák 29 muži 57:20
28. Zdeněk Herštík   muži 57:48
29. Matúš Milko 25 muži 58:25
30. Miroslav Šimek 34 muži 58:38
31. Martin Bradáč 31 muži 1:01,20
32. Pavel Brynda   muži 1:04,32
33. Jan Pícha 36 muži 1:05,18
34. Pavel Truhlár 40 muži 1:07,10
35. Pavel Wünsch 32 muži

1:12,52

Ženy

pořadí Jméno Příjmení věk Kategorie čas
1. Kateřina Buzková 26 ženy 49:00
2. Hana Poláčková 25 ženy 53:35
3. Radka Sýkorová 32 ženy 57:05
4. Nikol Kurtzová 29 ženy 1:01,16
5. Kateřina Augustová 43 ženy 1:01,35
6. Drahomíra Kurtzová 53 ženy 1:03,55
7. Monika Albrechtová 33 ženy 1:04,54
8. Lucie Vanžurová 28 ženy 1:05,09
9. Adriana Kameníková 40 ženy 1:05,55
10. Karolína Hovorková 48 ženy 1:07,00
11. Jitka Nolčová 30 ženy 1:08,48

Junioři

pořadí Jméno Příjmení věk Kategorie čas
1. Jakub Lahoda 14 junioři 47:48
2. Tomáš Bažík 14 junioři 49:50
3. David Myšička 15 junioři 50:07
4. Jakub Passer 14 junioři 59:25
5. Jakub Fráňa 17 junioři 1:01,38

Masters

pořadí Jméno Příjmení věk Kategorie čas
1. Jaroslav Holub 52 masters 50:36
2. Ivan Rychlík 52 masters 53:11
3. Tomáš Ledvina 51 masters 57:28
4. Petr Zápotocký 57 masters 1:03,37
5. Jiří Erben 69 masters 1:07,57
6. Ladislav Novák 62 masters 1:08,28